Çiçek Resimleri [English]
    "3065 Adet Özel Çekim Çiçek Fotoğrafı" sergimize hoşgeldiniz! Sergimiz yaklaşık 10 yıl boyunca, güzel Türkiyemizin çeşitli yörelerinde, çeşitli mevsimlerde, onlarca tür çiçeğin bizzat ve özenle çektiğimiz fotoğrafından oluşmaktadır. Serginin şu anki halini alarak sizlerle internetten paylaşımı için de ayrıca yaklaşık 6 ay emek verilmiştir. Fotoğraflar sitemize rastgele konmamış, çiçekler kategorilere ayrılmış ve fotoğraflardaki çiçekler hakkında ayrıntılı bilgiler verilmiştir. Bu giriş sayfasında 32 çiçek kategorisinden 5'er örnek fotoğraf görüyorsunuz. Kategori başlıklarına tıklayarak daha fazla çiçek görebilirsiniz.
Şu anda bulunduğunuz bu sayfa çiçek resimleri sergimizin Cep Telefonları ve Tablet Bilgisayarlar için hazırlanmış mobil giriş sayfasıdır. Buradan resimleri Apple iPhone 6s, 5s, 4s, iPod Touch, iPads, Yeni iPad; Sony Ericsson Xperia ve Samsung Galaxy gibi cep telefonu, tablet bilgisayar ve mobil cihazlarınızda duvar kağıdı (wallpaper) olarak kullanmak için indirebilirsiniz. İndirmek için resimlerin üzerine tıklayınız.
Bu serginin son model cep telefonu (iPhone) ve tabletlerle (iPad) uyumlu slayt gösterisi versiyonunu görmek için buraya; standart web sayfasına geçmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Pembe Gül Resimleri - (290 tane daha var...)
Kırmızı Gül Resimleri - (128 daha...)
Beyaz Gül Resimleri - (59 daha...)
Sarı Gül Resimleri - (47 daha...)
Karma ve Alaca, Aslanağzı, Eflatun, Bordo Renkli Güller ve Gül Yaprağı Resimleri - (77 daha...)
Kırmızı Lale Resimleri - (171 daha...)
Beyaz Lale Resimleri - (130 daha...)
Sarı-Kırmızı Lale Resimleri - (127 daha...)
Pembe, Sarı, Mor ve Sürü Halinde Lale Resimleri - (77 daha...)
Çuha Çiçeği Resimleri - (52 daha...)
Türlü Tonlarda: Sarı, Lacivert, Mor, Kahverengi, Bordo, Beyaz Hercai Menekşe Resimleri - (86 daha...)
Afrika Menekşesi Resimleri - (38 daha...)
Kırmızı Sardunya Resimleri - (139 daha...)
Pembe Sardunya Resimleri - (103 daha...)
Katmerli ve Yeni Açan Tomurcuk Sardunya Resimleri - (57 daha...)
Katmerli ve Yalınkat Begonya Resimleri - (68 daha...)
Beyaz , Pembe-Kırmızı, Pembe Koyu Alacalı Sardunya Resimleri - (79 daha...)
Mine Çiçekleri (Ağaç Minesi) Resimleri - (188 daha...)
Pembe Açelya Çiçekleri Resimleri - (134 daha...)
Beyaz Papatyalar, Papatyagillerden Sarı Çiçekler, Aynı Sefa Çiçeği, Bodrum (Afrika) Papatyası Resimleri - (46 daha...)
Papatyagillerden Yıldız Çiçekleri Resimleri - (54 daha...)
Kırmızı, Beyaz, Turuncu Zambak Resimleri - (47 daha...)
Zambakgillerden Değişik Bir Beyaz Çiçek Türü Resimleri - (70 daha...)
Zambakgillerden Değişik Bir Pembe Çiçek Türü Resimleri - (53 daha...)
Sümbül ve Ortanca Çiçekleri Resimleri - (70 daha...)
Kadife, Petunya ve Nilüfer Çiçeği Resimleri - (56 daha...)
Küpe Çiçeği, Cam Güzeli Çiçeği Resimleri - (62 daha...)
Kırmızı Gelincik ve Karanfil Çiçekleri Resimleri - (64 daha...)
Gündüz Sefası ve Balon Çiçeği Resimleri - (68 daha...)
Aranjman, Buket, Demet Çiçekler, Mor Yapraklı Telgraf Çiçeği, Yeşil Yapraklı Telgraf Çiçeği, Süs Yoncası, Funda Çiçeği, Aslanağzı, Pembe Kır Çiçekleri, Japon Gülü, Semizotu, Sarı Kanarya Gülü ve Minik Beyaz Çiçek Resimleri -
Buz-Öğle Çiçeği, Kalanso Bitkisi Çiçeği, Kaynana Dili Kaktüs Çiçeği Resimleri -
Yılbaşı Dikeni, Barış Çiçeği, Arum Zambağı -Gelin Çiçeği-, Mum Çiçeği, Oya Ağacı Çiçeği, Hatmi Çiçeği, Katalpa Ağacı Çiçeği, Zakkum Ağacı Çiçeği, Nar Çiçeği, Ayıpençesigillerden Bir Çiçek, Saksıda Yetiştirilen Süs-Dolmalık Biber, Paşa-Aslan Bıyığı Bitkisi, Gri Kalp Yapraklı Bitki, Arapsaçı Bitkisi, Yenmiş Yaprak Resimleri - (270 tane daha var...)
- Diğer Mobil Duvar Kağıtları Sayfalarımız -
[Çiçek Resimleri Mobil Ana Sayfa] - [Pembe Güller] - [Kırmızı Güller] - [Beyaz Güller] - [Sarı Güller] - [Karma Güller] - [Kırmızı Laleler] - [Beyaz Laleler] - [Sarı-Kırmızı Lale] - [Karma Laleler] - [Çuha Çiçekleri] - [Hercai Menekşe] - [Afrika Menekşesi] - [Kırmızı Sardunya] - [Pembe Sardunya] - [Katmer Sardunya] - [Karma Sardunya] - [Begonyalar] - [Mine Çiçekleri] - [Açelyalar] - [Papatyalar] - [Yıldız Çiçekleri] - [Sümbül-Ortanca] - [Nilüfer-Petunya] - [Küpe-Cam Güzeli] - [Karanfil-Gelincik] - [Gündüz Sefası] - [Zambak 1 - 2 - 3] - [Karma Çiçekler-1] - [Karma Çiçekler-2] - [Karma Çiçekler-3] - [Bize Ulaşın - E-posta]        [English]
[Mobil Çiçek Duvar Kağıtları Galerimizin iPhone`larla Uyumlu 2. Versiyonu]
[Cebinden İnternete Direkt Resim Yükle (Upload Et)]

Bu sayfayı beğenmek ve paylaşmak isterseniz buraya tıklayınız:
Share
Facebook'taki özel sayfamızı beğenmek ve topluluğumuza katılmak için buraya tıklayınız:

Copyright © islamiSanat.net, Artislamic.com. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu dahilinde, bu web sitesinin her hakkı saklıdır. Sitenin içeriğini oluşturan resim ve yazıların internet üzerinde herhangi bir şekilde malzeme olarak kullanılması ve başka bir web sitesine aktarılması yasaktır. Bununla birlikte web sitesi olan ziyaretçiler, beğendikleri eserlerden "en fazla beş tanesini", "eserler üzerinde hiçbir değişiklik yapmamak şartıyla" sitelerinde kullanabilirler. Bu sitenin içeriğini oluşturan resim ve yazıların "ticaret" ve "-ücretsiz bile olsa- genele dağıtım" gibi maksatlarla CD veya diğer depolama araçlarına kaydedilmesi ve herhangi bir materyal üzerine baskı ve kopyasının yapılması yasaktır. Bununla birlikte ziyaretçiler, beğendikleri resim ve yazıları yalnızca kendi "şahsî" ve "ticari olmayan" kullanımları için kayıt ortamlarında saklayabilir, çıktısını alabilirler. Burada izin verilenler dışındaki kullanımlar için islamiSanat.net Eserlerinin Kullanım ve Telif Şartları yazısını inceleyiniz.
Trademarks:
Apple, the Apple logo, iPad, iPhone, iPod, iPod Touch are trademarks of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries.
Samsung, Samsung Galaxy S 2 are trademarks of Samsung Inc., registered in the U.S. and other countries.
Sony Ericsson, Sony Ericsson Xperia are trademarks of Sony Ericsson Inc., registered in the U.S. and other countries.