Çiçek Resimleri
   Bu sayfada islamiSanat.net tarafından özel olarak çekilmiş Aranjman, Buket, Demet Çiçekler, Mor Yapraklı Telgraf Çiçeği, Yeşil Yapraklı Telgraf Çiçeği, Süs Yoncası, Funda Çiçeği, Aslanağzı, Pembe Kır Çiçekleri, Japon Gülü, Semizotu, Sarı Kanarya Gülü ve Minik Beyaz Çiçek Resimleri bulacaksınız. Bu resimleri Apple iPhone 6s, 5s, 4s, iPod Touch, iPads, Yeni iPad; Sony Ericsson Xperia ve Samsung Galaxy gibi cep telefonu, tablet bilgisayar ve mobil cihazlarınızda duvar kağıdı (wallpaper) olarak kullanmak için indirebilirsiniz. İndirmek için aşağıdaki resimlerin üzerine tıklayınız. (Not: 1-Bu sayfanın son model cep telefonu (iPhone) ve tabletlerle (iPad) uyumlu slayt gösterisi versiyonunu görmek için buraya tıklayınız. 2-Bu bir mobil web sayfasıdır, buraya tıklayarak bu çiçeklerin standart web sayfasına geçebilirsiniz.)
Aranjman, Buket, Demet Çiçekler
Mor Yapraklı Telgraf Çiçeği
Yeşil Yapraklı Telgraf Çiçeği
Süs Yoncası
Funda Çiçeği
Aslanağzı (Balıkağzı) Çiçeği
Pembe Kır Çiçekleri
Japon Gülü
Semizotu Bitkisi Çiçeği
Sarı Kanarya Gülü
Minik Beyaz Çiçekler-1
Minik Beyaz Çiçekler-2
İsimsiz Çiçekler (Şu an için)

SONRAKİ ÇİÇEK GRUBUNA GEÇMEK İÇİN TIKLAYINIZ

- Diğer Mobil Duvar Kağıtları Sayfalarımız -
[Çiçek Resimleri Mobil Ana Sayfa] - [Pembe Güller] - [Kırmızı Güller] - [Beyaz Güller] - [Sarı Güller] - [Karma Güller] - [Kırmızı Laleler] - [Beyaz Laleler] - [Sarı-Kırmızı Lale] - [Karma Laleler] - [Çuha Çiçekleri] - [Hercai Menekşe] - [Afrika Menekşesi] - [Kırmızı Sardunya] - [Pembe Sardunya] - [Katmer Sardunya] - [Karma Sardunya] - [Begonyalar] - [Mine Çiçekleri] - [Açelyalar] - [Papatyalar] - [Yıldız Çiçekleri] - [Sümbül-Ortanca] - [Nilüfer-Petunya] - [Küpe-Cam Güzeli] - [Karanfil-Gelincik] - [Gündüz Sefası] - [Zambak 1 - 2 - 3] - [Karma Çiçekler-1] - [Karma Çiçekler-2] - [Karma Çiçekler-3] - [Bize Ulaşın - E-posta]        [English]
[Mobil Çiçek Duvar Kağıtları Galerimizin iPhone`larla Uyumlu 2. Versiyonu]
[Cebinden İnternete Direkt Resim Yükle (Upload Et)]

Bu sayfayı beğenmek ve paylaşmak isterseniz buraya tıklayınız:
Share
Facebook'taki özel sayfamızı beğenmek ve topluluğumuza katılmak için buraya tıklayınız:

Copyright © islamiSanat.net, Artislamic.com. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu dahilinde, bu web sitesinin her hakkı saklıdır. Sitenin içeriğini oluşturan resim ve yazıların internet üzerinde herhangi bir şekilde malzeme olarak kullanılması ve başka bir web sitesine aktarılması yasaktır. Bununla birlikte web sitesi olan ziyaretçiler, beğendikleri eserlerden "en fazla beş tanesini", "eserler üzerinde hiçbir değişiklik yapmamak şartıyla" sitelerinde kullanabilirler. Bu sitenin içeriğini oluşturan resim ve yazıların "ticaret" ve "-ücretsiz bile olsa- genele dağıtım" gibi maksatlarla CD veya diğer depolama araçlarına kaydedilmesi ve herhangi bir materyal üzerine baskı ve kopyasının yapılması yasaktır. Bununla birlikte ziyaretçiler, beğendikleri resim ve yazıları yalnızca kendi "şahsî" ve "ticari olmayan" kullanımları için kayıt ortamlarında saklayabilir, çıktısını alabilirler. Burada izin verilenler dışındaki kullanımlar için islamiSanat.net Eserlerinin Kullanım ve Telif Şartları yazısını inceleyiniz.
Trademarks:
Apple, the Apple logo, iPad, iPhone, iPod, iPod Touch are trademarks of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries.
Samsung, Samsung Galaxy S 2 are trademarks of Samsung Inc., registered in the U.S. and other countries.
Sony Ericsson, Sony Ericsson Xperia are trademarks of Sony Ericsson Inc., registered in the U.S. and other countries.